Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 25.10.2015r

  • Sekretariat

Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach

do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 25.10.2015r

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Antoniówce

Siedziba: Szkoła Podstawowa w Antoniówce, 22-435 Antoniówka 78

 

Lp. nazwisko i imię                Funkcja

  1. Pachla Barbara Maria - Przewodnicząca
  2. Pietras-Rudy Beata - Zastępca przewodniczącej
  3. Kukiełka Aneta - członek
  4. Petryk Urszula - członek
  5. Harasymiuk Paula Patrycja - członek
  6. Struzik Jacek - członek
  7. Załoga Klaudia - członek
  8. Szawracka Anna - członek
  9. Jakubiak Dawid - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Zubowicach

Siedziba: Świetlica wiejska w Zubowicach, 22-435 Zubowice 20

 

Lp. Nazwisko i imię               Funkcja

  1. Ferszt Alicja Maria - Przewodnicząca
  2. Wysłocka Alicja - Zastępca przewodniczącej
  3. Leśniowska Małgorzata - członek
  4. Strąk Mirosław - członek
  5. Gonczarko Alicja - członek
  6. Jakubiak Barbara Jolanta - członek
  7. Wawryn Paweł - członek
  8. Krosman Agata - członek
  9. Olbryś Damian - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Komarowie-Osadzie

Siedziba: Szkoła Podstawowa w Komarowie-Osadzie, ul. Kościuszki 2,

22-435 Komarów-Osada

 

Lp. Nazwisko i imię               Funkcja

  1. Górska Dominika - Przewodnicząca
  2. Józefko Jolanta - Zastępca przewodniczącej
  3. Niezgoda Grażyna - członek
  4. Płaneta Jan - członek
  5. Kapera Damian - członek
  6. Kowalik Danuta Teresa - członek
  7. Wierzańska Justyna - członek
  8. Trojanowski Marcin - członek
  9. Cisak Maria - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Komarowie-Osadzie

Siedziba: Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie, ul. Rynek 15,

22-435 Komarów-Osada

Lp. Nazwisko i imię               Funkcja

  1. Sokołowski Mieczysław Marcin - Przewodniczący
  2. Lalik Joanna - Zastępca przewodniczącego
  3. Siek Paulina - członek
  4. Panas Mariusz - członek
  5. Nabożna Teresa - członek
  6. Kapera Patryk - członek
  7. Ostrowska Jolanta - członek
  8. Dziubiński Łukasz - członek
  9. Ulanowska Irena - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Komarowie-Wsi

Siedziba: Świetlica wiejska w Komarowie-Wsi, 22-435 Komarów-Wieś 62

 

Lp. Nazwisko i imię               Funkcja

  1. Potrzeszcz-Wróblewska Kamila - Przewodnicząca
  2. Włoszczuk Krystyna - Zastępca przewodniczącej
  3. Papuga Bogdan - członek
  4. Marczyk Wanda Maria - członek
  5. Chmiel Grzegorz - członek
  6. Wiśniewska Monika - członek
  7. Krosman Renata - członek
  8. Wszoła Marcin - członek
  9. Poznański Andrzej - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Janówce Zachodniej

Siedziba: Centrum Integracji Społecznej w Janówce Zachodniej,

22-435 Janówka Zachodnia 23

 

Lp. Nazwisko i imię               Funkcja

  1. Puzio Anna - Przewodnicząca
  2. Korona Beata - Zastępca przewodniczącej
  3. Gumiela Mariusz - członek
  4. Typek Łukasz - członek
  5. Zasuwa Magdalena - członek
  6. Krosman Łukasz - członek
  7. Bronikowska Anna - członek
  8. Gardiasz Liliana Bożena - członek
  9. Skiba Zdzisław - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Dubie

Siedziba: Świetlica wiejska w Dubie, 22-435 Dub 50

 

Lp. Nazwisko i imię               Funkcja

  1. Pachla Alina - Przewodnicząca
  2. Tomaszczuk Krystyna - Zastępca przewodniczącej
  3. Szeląg Jolanta - członek
  4. Panas Adam - członek
  5. Dąbek Mateusz - członek
  6. Kułaj Łukasz - członek
  7. Mulawa Sławomir - członek
  8. Masłowski Jacek - członek
  9. Romańczuk Dominika - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Śniatyczach

Siedziba: Świetlica wiejska w Śniatyczach, 22-435 Śniatycze 44

 

Lp. Nazwisko i imię               Funkcja

  1. Szala Marzena Agnieszka - Przewodnicząca
  2. Grosman Anna - Zastępca przewodniczącej
  3. Daśko Adrian - członek
  4. Łagowski Ireneusz - członek
  5. Winnik Ryszard Edward - członek
  6. Osika Konrad - członek
  7. Schab Anna Róża - członek
  8. Śmiech Iwona Jolanta - członek
  9. Niedzielak Irena - członek
...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30