Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Rolniku!  Zmiana przepisów prawa

Rozpoczął się powszechny spis rolny.

Zgodnie z nowymi przepisami każdy rolnik ma obowiązek samodzielnie spisać swoje gospodarstwo w formularzu na stronie spisrolny.gov.pl

W siedzibie Urzędu Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, 22-435 Komarów-Osada zapewniamy bezpłatny dostęp do sprzętu komputerowego przy którym można spełnić swój obowiązek spisowy.

Pod numerem tel. 22 279 99 99 można zgłosić brak możliwości samodzielnego spisania własnego gospodarstwa. W takim przypadku  skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy który pomoże telefonicznie wypełnić formularz spisowy.

 

Spiszmy się jak na rolników przystało!

 

all4web
odśwież

A+ A A-

Możliwość pozyskania dotacji

  • Sekretariat

29 listopada 2019 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące rządowych programów:  „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Agroenergia”.

Doradcy energetyczni z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie przedstawili w sposób przejrzysty i szczegółowy założenia programów. O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne, rolnicy indywidualni  i przedsiębiorcy.

Cieszymy się, że mieszkańcy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu i będą mogli podjąć decyzje, co do uczestnictwa w w/w programach.

Informuję, że w Starostwie Powiatowym w Zamościu  przy ulicy Przemysłowej 4  (pokój nr 9 na parterze) znajduje się punkt pomocy przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie w ramach programów: „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd’ i „Agroenergia”. Telefon kontaktowy:  533 303 418.

W załączeniu znajdują się materiały szkoleniowe prezentowane na spotkaniu przez Doradców Energetycznych z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Prezentacja Program Priorytetowy „Mój Prąd”

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30