Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

Osiągnięcia taneczne

W dniu 21 marca 2021 r. w Żółkiewce odbyła się VI Gala Tańca Szkoły TOP-ART. W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie, trenujący w Szkole Tańca Magdalena i Janusz Myka.
W kategorii wiekowej 12-13 lat w klasie G wystąpili Piotr Bełz z partnerką Gabrielą Pastuszek zdobywając medal za zajęcie pierwszego miejsca oraz Jakub Gajewski z partnerką Nikolą Kusy zdobywając medal za zajęcie drugiego miejsca.

Czytaj więcej: Osiągnięcia taneczne

Nowe tablety dla Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie z klas 1-3 na zajęciach lekcyjnych i świetlicowych korzystają z nowych tabletów. 

Szkoła otrzymała 25 tzw. szkolnych zestawów multimedialnych, z których jeden składa się z tabletu o przekątnej 10 cali, rysika oraz zewnętrznej klawiatury. Sprzęt został zakupiony przez Państwowy Instytut Badawczy NASK w ramach projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Celem akcji jest podnoszenie kompetencji cyfrowych uczniów oraz zwiększanie jakości i dostępności sprzętu w polskich szkołach.

Czytaj więcej: Nowe tablety dla Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie

Zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie w czasie ferii

Zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie w czasie ferii

1. Nowy Rok – nowa Ja, czyli co zrobić, by zrealizować noworoczne postanowienia

Zajęcia online w aplikacji Teams z psychologiem Panią Karoliną Jachymek

Termin: czwartek 14.01.2021 godzina 8.00

Jeśli jesteś osobą, która co roku obiecuje sobie zmienić coś w swoim życiu i nigdy jej się to nie udaje, to spotkanie jest dla Ciebie. Co zrobić, by skutecznie zrealizować swoje zamiary? Jak się zmotywować i jak radzić sobie z trudnościami? Podczas spotkania poznasz proste techniki motywacyjne oraz dowiesz się jak czerpać inspirację z własnych niepowodzeń. Niezależnie od tego czy pragniesz mieć lepsze oceny, schudnąć, czy poświęcać więcej czasu rodzinie – masz szansę to zrobić, jeśli tylko odpowiednio się do tego przygotujesz.

Czytaj więcej: Zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie w czasie ferii

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM „CUD NAD WISŁĄ”

15 sierpnia 2020 roku, w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastyczno-literackiego „Cud nad Wisłą” zorganizowanego przez Komitet Obchodów 100-lecia Bitwy Warszawskiej w Tomaszowie Lubelskim oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu. Konkurs skierowany był do uczniów z powiatu biłgorajskiego, zamojskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego. Głównym celem konkursu było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych. Komisja Konkursowa spośród wszystkich prac wyłoniła 100 prac, których wykonawcy otrzymali tytuł laureata i nagrodę rzeczową. Laureatem konkursu został Michał Łagowski, uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej w Śniatyczach, który  pod opieką nauczyciela historii p. Eweliny Janczak wykonał plakat promujący obchody 100-lecia Bitwy Warszawskiej. Gratulujemy laureatowi i opiekunowi odniesionego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30