Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
odśwież

A+ A A-

PO PROSTU KOCI ŚWIAT…

„Szare, bure lub pstrokate,

Wszystkie koty za pan brat,

Mają drogi swe i płoty,

Po prostu koci świat,

Po prostu koci świat.”

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza wszystkich chętnych do pochwalenia się swoimi kocimi pupilami. Pokażcie Wasze koty! Przyślijcie do nas zdjęcia, rysunki, krótkie filmiki (do 50 MB) o waszych pupilach na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: PO PROSTU KOCI ŚWIAT…

Mam talent

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza dzieci i młodzież do zaprezentowania swoich umiejętności, czyli odkrywania talentu.

Chwalimy się tym, co nas nakręca, wypełnia nam czas, co potrafimy wykonać i sprawia nam radość, np. śpiew, recytacja, malowanie, robótki ręczne. A może macie talent kulinarny, potraficie parodiować lub tworzycie teksty literackie (np. wiersze, opowiadania) albo odnosicie sukcesy w sporcie?

Czytaj więcej: Mam talent

Wirtualny klub młodego kolekcjonera

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza chętnych do współtworzenia „Klubu młodego kolekcjonera”.

Klub będzie zachęcał do tego, żeby gromadzić przedmioty w celu tworzenia różnych zbiorów, by w przyszłości podzielić się swoimi kolekcjami. Będzie miał na celu również promocję młodych hobbystów, organizowanie pokazów lub wystaw.

Czytaj więcej: Wirtualny klub młodego kolekcjonera

Rodzinny bal karnawałowy

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza dzieci i młodzież do 18 roku życia do internetowego zabawo-konkursu karnawałowego.

Na bale karnawałowe czekamy z wielką niecierpliwością przede wszystkim dlatego, że dają możliwość przebrania się za kogoś innego. Nie możemy spotykać się na wspólnych zabawach, ale puśćmy wodze fantazji i przygotujmy super Rodzinną Zabawę Karnawałową. Wykorzystajcie swoją wyobraźnią i wspólnie z domownikami przygotujcie stroje karnawałowe. Jeżeli chcecie, udekorujcie „sale balowe”, aby stworzyć wspaniały, balowy klimat. Teraz wystarczy włączyć muzykę i ruszyć na parkiet.

Czytaj więcej: Rodzinny bal karnawałowy
...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30