Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Rolniku!  Zmiana przepisów prawa

Rozpoczął się powszechny spis rolny.

Zgodnie z nowymi przepisami każdy rolnik ma obowiązek samodzielnie spisać swoje gospodarstwo w formularzu na stronie spisrolny.gov.pl

W siedzibie Urzędu Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, 22-435 Komarów-Osada zapewniamy bezpłatny dostęp do sprzętu komputerowego przy którym można spełnić swój obowiązek spisowy.

Pod numerem tel. 22 279 99 99 można zgłosić brak możliwości samodzielnego spisania własnego gospodarstwa. W takim przypadku  skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy który pomoże telefonicznie wypełnić formularz spisowy.

 

Spiszmy się jak na rolników przystało!

 

all4web
odśwież

A+ A A-

Wakacyjna oferta dla młodzieży

Dom Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza młodzież na spotkania wakacyjne, które są bardzo interesującą formą spędzania wolnego czasu. Program przewiduje tematykę z dziedziny plastyki i sztuki, muzyki oraz formę rekreacyjną. Spotkania  warsztatowe pomagają w rozwijaniu umiejętności i kreatywnego myślenia oraz  pozwalają utrzymać zdrowy styl życia.  

Czytaj więcej: Wakacyjna oferta dla młodzieży

MOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA

Młodzieżowa grupa „Szczęśliwa 13” oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie -  zapraszają do udziału w konkursie chętnych w wieku 13-16 lat oraz w wieku 17 +.

CELEM KONKURSU JEST:

 •  Promowanie piękna regionu oraz zasobów turystycznych gminy,
 • Zainspirowanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych do twórczości literackiej, plastycznej oraz fotograficznej,
 • Rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych.
 • Nabywania umiejętności dokonywania wyboru i podejmowania decyzji.
 • Uwrażliwienie na piękno krajobrazu naturalnego najbliższej okolicy.
 • Poprzez najciekawsze miejsca, które nam przedstawicie w swoich pracach, poprowadzimy Krajobrazowy Szlak Rowerowy.

Prace należy złożyć  do 14 czerwca 2018 roku. Prace można składać w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie: Bibliotece (ul. Kościuszki 2) lub w Domu Kultury (ul. Rynek 15).

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne w dołączonym regulaminie.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „KRAJOBRAZOWY SZLAK ROWEROWY” realizowanego przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie w ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez Polską Fundacje Dzieci i Młodzieży.

Do pobrania:

Regulamin konkursu

Metryczka pracy

Zapraszamy pasjonatów czynnego wypoczynku do udziału w Gminnym Święcie Sportu

Zapraszamy pasjonatów czynnego wypoczynku do  udziału w Gminnym Święcie  Sportu w dniu 10 czerwca 2018 roku roku na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Komarowie-Osadzie

O godz. 900 nastąpi rozpoczęcie meczy w: piłkę ręczną, siatkową i tenis stołowy. Oficjalne  otwarcie zawodów nastąpi o godz. 1100 .

Regulamin i oświadczenia zawodników do pobrania na stronie biblioteki www.sokbib.naszabiblioteka.com

Do pobrania:

Regulamin

Oświadczenie zawodnika

 

Warsztaty plastyczne i konkurs wielkanocny 2018

Święta Wielkanocne wiążą się z bogatymi tradycjami i obrzędami świątecznymi. Jednym z tych zwyczajów jest symbolika dekoratorska, która wyrażana jest w sposób różnorodny, wyróżniająca się bogactwem kolorów i pomysłów. Wśród wielu dekoracji zawsze dominują stroiki i inne ozdoby świąteczne. Z tej okazji w Samorządowym Ośrodku Kultury zorganizowane zostały plastyczne warsztaty wielkanocne dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Komarów-Osada. Na warsztatach prowadzonych przez instruktora SOK Panią Urszulę Pakułę uczestnicy wykonali piękne stroiki świąteczne, które zwiastowały już czas zbliżających się świąt.  Wszyscy uczestnicy z zadowoleniem i dużym zaangażowaniem  zmierzyli się z wykonaniem własnoręcznych prac.

Czytaj więcej: Warsztaty plastyczne i konkurs wielkanocny 2018
...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30