Menu
Loading…

Witamy

Na stronie

Gminy

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

Komarów - Osada

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Rolniku!  Zmiana przepisów prawa

Rozpoczął się powszechny spis rolny.

Zgodnie z nowymi przepisami każdy rolnik ma obowiązek samodzielnie spisać swoje gospodarstwo w formularzu na stronie spisrolny.gov.pl

W siedzibie Urzędu Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, 22-435 Komarów-Osada zapewniamy bezpłatny dostęp do sprzętu komputerowego przy którym można spełnić swój obowiązek spisowy.

Pod numerem tel. 22 279 99 99 można zgłosić brak możliwości samodzielnego spisania własnego gospodarstwa. W takim przypadku  skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy który pomoże telefonicznie wypełnić formularz spisowy.

 

Spiszmy się jak na rolników przystało!

 

all4web
odśwież

A+ A A-

Pasje Pana Adama Wawrzonka

  • Sekretariat

W Samorządowym Ośrodku Kultury odbyło się kolejne, bardzo interesujące spotkanie autorskie z cyklu „Ludzie z Pasją”.

Gościem spotkania był Pan Adam Wawrzonek, mieszkaniec Huty Komarów - autor kilku tomików wierszy, pasjonat i miłośnik poezji.

Pan Adam  opowiedział zebranym o swoich przeżyciach związanych z pisaniem wierszy, o emocjach i własnych odczuciach, jakie nieustannie towarzyszą mu podczas pracy. Zaprezentował  nam kilka utworów które wybrał do prezentacji. Jego wiersze, to dorobek ponad czterystu sześćdziesięciu utworów, które zaliczamy do  litycznych, romantycznych, humorystycznych, impresji i dramatów oraz wierszy dla dzieci.

Tomiki, które poznaliśmy, zawierają również eposy, poematy, ballady, a także wiersze patriotyczne. Były one przedmiotem rozmowy podczas całego spotkania, co cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości.

 W tym dniu gościliśmy władze gminy, autorów poprzednich edycji spotkań, amatorski ruch artystyczny i chór „Pasjonata”, który uświetniał nasze spotkanie swoim pięknym występem.

Wiersze i piosenki nadały wyjątkowy klimat całemu wydarzeniu i dzięki temu przebiegało ono w milej i ciepłej atmosferze.

Autor dołączył do grona „Ludzi z Pasją”. Organizatorem spotkania był Samorządowy Ośrodek Kultury, a rozmowę z Panem Adamem Wawrzonkiem prowadziła Urszula Pakuła.

...

Urząd Gminy
Komarów-Osada
ul. Rynek 15,
22-435 Komarów-Osada
tel. 084 6153102
fax. 084 6153185
pn. - pt.: 7.30 -15.30